MLS Football Jersey

Erik ten Hag potvrdil vůdčí schopnosti kapitána Manchesteru United Bruna Fernandese poté, co jeho tým vypadl v pátém kole FA Cupu s Nottinghamem Forest. Po Casemirově vítězné brance z 89. minuty, která rozhodla o postupu do čtvrtfinále proti Liverpoolu, obvinil ten Hag hráče Forestu, že napadli Fernandese, když odkulhal z City Ground. United čeká v neděli manchesterské derby.

Erik ten Hag označil kritiku Bruna Fernandese za “ubohou” a prohlásil, že hráči Nottinghamu Forest by neměli kritizovat kapitána. Levné fotbalové dresy Manchester United v 16. kole Emirates FA Cupu.

Fernandes hrál klíčovou roli v těžce vybojovaném vítězství 1:0 nad Levná sada fotbalových dresů Manchester United pro děti. Jeho trestný kop připravil vítězný gól Casemira v 89. minutě.

Čtvrtfinále se hraje doma s Liverpoolem, ale pro Ten Hag to nebyla jen pozitiva, protože Fernandes dohrával zápas na City Ground kulhající.

“Nechci to rozebírat, protože jste viděli, jak se na něj Forest zaměřil, takže nemůžu říct, co mu je, ale bylo to vážné zranění,” řekl Ten Hag na pozápasové tiskové konferenci. “Bylo na něj hodně faulů.

“Možná jsem trochu přísný, ale když má míč, jsou na něj opravdu tvrdé.”

Odsuzuje online kritiku kapitána Manchesteru United: “Je to ubohé”

Fernandes byl kritizován za svůj výkon při sobotní domácí porážce 2:1 s Fulhamem. Na sociálních sítích kolovalo video, na němž je vidět, jak kapituluje po faulu, než se rychle postaví na nohy a zapojí se do hry.

Jeho vůdčí schopnosti byly v této sezóně také zpochybňovány, protože Levné fotbalové dresy Manchester United pro děti je v Premier League na šestém místě a na postupové příčky do Ligy mistrů ztrácí osm bodů.

“Pak vidím, jak ho kritizují na sociálních sítích,” dodal Ten Hag. “To je ubohé. Má vážné zranění, ale v sobotu hrál dál a pak také bojoval, aby mohl nastoupit v tomto zápase.

“Má velmi vysoký práh bolesti a loni udělal něco podobného proti Spurs a v semifinále [proti Brightonu]. To ukazuje na jeho vůdčí schopnosti, protože tím vyjadřuje svůj charakter, a to je velmi dobré, když jste vůdce.”

Nuno Espirito Santo, trenér Forestu, po vyřazení svého týmu odmítl tvrzení Ten Haga, že jeho hráči během zápasu vyzdvihovali Fernandese.

“Tomu nevěřím,” řekl Nuno. “Neviděl jsem to, co viděl Erik.

“On [Fernandes] je velmi dobrý hráč. Musí být pod kontrolou. My jsme to udělali spravedlivým způsobem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MLS Football Jersey